Třídní charitativní soutěž (příběh)

2. února 2009 v 14:09 |  Ostatní (rozhovory,zajímavosti,...)
Když jsem si koupila první díl časopisu HSM a vyděla jsem tam ten komix,tak mě napadlo, že to můžu napsat jako článek a dát to sem na nas blog.Tak si to muzete přečíst.Třídní charitativní soutěž


Do školy East high school chodili čtyři velký kámoši.Troy,který byl kapitánem školního basketbalového družstva Wildcats a jeho kamarádi Chad.Taylor a Gabriella.


Byl krásný sluneční den,když zrovna Chad,Taylor,Gabriella a Troy byli na koupališti. Gabriella vylezla na skokanský můstek a prohlásila:,, Pozor, přichází super skok!'' rozběhla se a skočila šipku. Když vylezla z bazénu, tak řekla Troyovi:,, Teď si nařadě ty, tygří hvězdo!'' a šla si lehnout na lehátko. Troy vylezl na prkno a prohlásil:,, Přichází Troyův superskok.Nikdo nezůstane suchý.'' Taylor, která ležela na lehátku u bazénu s Chadem,se zeptala:,, Myslíš že nás to namočí?'' ale Chad v klidu odpověděl:,, Neboj,tak daleko to nedostříkne!''a dál popíjeli koktejl. Na Troye najednou někdo zavolal,, Troyi,poslední skok,jde se do školy!'' a Troy na to: ,,Do ško...!'' a spadnul ze skokánku. Najednou se probudil na zemi vedle postele a říkal si :,, Bylo to až moc krásné na to aby to byla parvda'' a sotva se zvednul ze země na něj zavolal táta,který byl zároveň jejich trenér:,,Troyi,dneska začínáme trénovat!'' a Troy rozzlobeně odpověděl:,, No jo tati,už du!'' a šel se oblíkat.Najednou mu zazvonil mobil.SMSka od Gabrielli: ,, Čekám na tebe u školní kašny ty ospalče.Gabriella.''Troy si řek že to ráno až tak špatný nebude. Když šli s Gabriellou do školy tak se ho ptá:,,Jakto,že každý pondělí zaspíš? ''a Troy odpověděl:,, Vždyť víš, že pro mně by mněl týden začínat úterým.''Když přišli před školu,Chad na ně vyběhl a začal křičet:,, Na co tady čekáte,vždyť přijdeme pozdě!'' a Troy udiveně řekl:,, Co se s tebou děje, Chade, ještě sem tě nikdy neviděl tak běžet do školy.'' Chad odpoví:,, To víš, první hodinu mame slečnu Darbusovou, tak jí nechci prošvihnout.'' Troy nemůže pořád Chada pochopit a zeptá se ho:,, Kdo jsi a co si udělal s Chadem kterého sem znal?'' a Chad mu řekne:,,Ty si asi vážně zapomněl'' a Troy se zeptá Gabrielly:,, Zapomněl?Ale na co?'' Gabriella se na něj jenom usmála a všichni šli do třídy.


Pani učitelka po zvonění spustí:,, Jistě jste četli na školní nástěnce,že se naše škola účastní Chraitativní soutěže středních škol. Jako zástupce naší třídy jsem zvolila velmi spolehlivou Sharpay.'' Ryan,sharpayn bratr se ozve a prohlásí :,, Gratuluji sestřičko.''a slečna Dárbusová pokračuje:,,A ta si vybere další čtyři členy do svého týmu.Tato soutěž znamená...'' a Jeasen vykřikne'':,,žádné úkoly!'' a Chad se přidá:,, tréninky každý den,jupí!'' ale Dárbusová je okřikne:,, O tom pochybuji Danforthe, také by neuškodilo kdyby byli kapitáni dva,dvě družstva přeci jenom více vydělají. Chad mačká v rukou svůj basketbalový míč a v duchu si říká:,,Né,prosím,né!'' a Dárbusová to dopoví:,,Chad Danforth je další kapitán,i on si vybere čtyři členy do svého týmu.'' Chad rozčileně řekne:,,Já to věděl!''.Po vyučování jde Chad,Troy,Gabriella,Taylor a Kelsi po chodbě a troy říká Chadovi:,,Neboj,být kapitánem není zas tak strašný.Až na tu zodpovědnost'' Klesi ho ale ihned uklidňuje:,,Neboj,společně to zvládneme.''Potom přijde Sharpay s Ryanem a prohlásí:,,Neboj Chade,jsem dost šikovná na to,abych dokázala sehnat dost peněz pro všechny.jestli chceš dojdu to ještě dneska říct panu ředitelovi,on to rád pochopí''ale pak řekne Kelsi něco,co Chadovi změní názor:,,Už sem vám taky říkala že bude sportovní odpoledne?'' a Chad řekne:,,sportovní odpoledne?s tim by se dalo souhlasit.Hej Sharpay,rozmyslel jsem si to, do tý soutěže pujdu,a vsadim se,že vyděláme víc než vy!''Sharpay mu moc nevěří,ale pak řekne:,,No dobrá.A co ti,co prohrajou?'' a Chad odpoví:,,Ti budou prodávat ve školním bufetu'' podali si ruce a řekli:,,platí'' a šli.


Ten den na tréninku se ptá Troy Chada:,,Chade? A co když to prohrajem?jak dlouho budme v tom bufetu ?Protože prodávat párky mně fakt nebaví!'' a Chad odpoví:,,Neboj,neprohrajeme a stejně je to jenom na jeden den.''Najednou přiběhne Zeke,vezme jim míč a rozběhne se ke koši,kde přihraje Jasonovi který vyskočí a dá koš.Zeek se zeptá:,,Kdo vyhrál?'' a Jason odpoví:,,Hvězdný tým!''Chad se tak divně koukne a řekne:,,Hvězdný tým?Kdo to je?'' a Zeke řekne:,,To sme my,máme dokonce už i dresi,promiň,ale už musíme běžet,musíme naplánovat taktiku.''Troy s Chadem se na sebe kouknout a Chad se najednou usměje a řekne:,,Co kdyby se náš tým jmenoval Chadův supertým?'' Troy zakroutí hlavou a odejde.

Tak to je Chadův supertým:Chad,Troy,Taylor,Gábi a Kelsi
A Hvězdný tým:Ryan,Sharpay,Zeke,Martha a Jason


Další den začíná první disciplína charitativní soutěže a to je štafetoví běh.Nejdříve ředitel Matsui s trenérem Boltonem přivítají diváky a soutěž může začít.Jako první na startu stojí Troy s Ryanem.Vybíhají.Zdá se že jsou jejich síly vyrovnané.Na druhém úseku je Zeke s Gabriellou.Ty dobíhají na třetí metu za Kelsi a Jasonem také nastejně.Na čtvrtém úseku jsou Taylor s Martou,teď získává malinko náskok Marta z hvězdného týmu a blížíme se k poslednímu úseku kde stojí kapitáni obou družstev,Sharpay a Chad.Sharpay díky Martě vybíhá dříve ale Chad už jí dohání.Sharpay zakřičí na Chada: ,,Hele není to ten slavný basketbalista?'' a ukáže směrem do leva. Chad se okamžitě hned otočí a tím ztratí rychlost a Sharpay mu uteče. Ostatní z Chadovo supertýmu se chytnou za hlavu ale najednou zíraj protože Chad se rozběhl a předbíhá Sharpay přímo před cílem. Ostatní se začnou radovat a Troyův táta zahlásí do rozhlasu:,, Výborně,byl to krásný závod který vyhrál Chadův supertým! Příště nás čeká basketballový zápas.Těším se na vás a nashle.'' a všichni se rozejdou a jdou domu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Na[too]lka 48,8 % Na[too]lka 48,8 % | Web | 2. února 2009 v 14:13 | Reagovat

Ahoj máš to tu mooc hezů esi ceš jukni ke mě  P.S : srry za REKLAMKU a promiň esi to píšu jinam než mám tk pa

2 Jorgina Jorgina | Web | 2. února 2009 v 15:17 | Reagovat

Ahojky máš cool a good blogisek xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama